Ofis ve Evinizde kullanılan laser, mürekkep püskürtmeli (Deskjet, Boublejet ve Inkjet), nokta vuruşlu (Dotmatrix ve Line) printerların bakımı, onarımı, profesyonel kadromuzla, geniş yedek parça desteği ile hızlı, güvenli ve kaliteli hizmet verilmektedir.

Koşulsuz Müşteri Memnuniyeti

Onarımını yaptığımız tüm cihazlar 3 ay garantimiz altındadır.3 ay içerisinde aynı arızadan sorun oluşursa garanti kapsamında onarımı yapılır.

Servisimizce alınan cihazlarınızın yerine, kurumsal olarak anlaşmalı olduğumuz firmalara talebiniz halinde konsinye parkımızın uygun olduğu durumlarda cihaz vererek kesintisiz çalışmanızı sağlıyor, işlerinizin aksamasını engelliyoruz.

En Kaliteli En Güvenilir ve En Uygun Yazıcı , Fotokopi Tamiri Teknik Servisi

Yazıcı ve Fotokopi Tamiri Özel Teknik Servisi

Garanti süresi dolmuş veya garanti dışı kalmış Yazıcı ve Fotokopi ‘nizi garanti kapsamında tamirlerini yapan firmamız siz değerli müşterimize Yazıcı ve Fotokopi tamiri için hızlı servis çözümü sunmaktadır.

Ak-can Bilgisayar; Teknolojileri ekibi olarak teknik servis firmalarına vermiş olduğumuz hizmeti, şimdi de bireysel kullanıcılarımıza vermeye başladık. Yazıcı ve Fotokopi ‘inize ait türlü elektronik tamir ve değişim işlerinizi 3 ay işçilik garantisi altında güvenle yaptırabilirsiniz.

Aşağıdaki tüm hizmetler tarafımızdan, her zaman ve sadece orijinal yedek parçalar kullanılarak gerçekleştirilmektedir.

Tamir için bize emanet ettiğiniz Yazıcı ve Fotokopi ‘iniz ve bilgileriniz her zaman güvendedir.

Yazıcı ve Fotokopi Anakart Tamiri ve Değişimi

Arıza tespit edildikten sonra giderilmesi için anakarta doğrudan müdahale edilir.

Gerekmesi halinde özel cihazlarlarla chipset değişimi yapılır.

Özellikle anakartın daha öncesinde ehil olmayan kişiler tarafından tamir edilmeye çalışılması veya arızanın onarılamaz düzeyde gerçekleşmesi durumunda anakart değişimi yapılır.