Kurumsal

Hakkımızda

Kurumsal Kimlik

Ak-can olarak; Bilgisayar, Kırtasiye, İletişim Araçları, Güvenlik Sistemleri, Muhasebe Programları Satış ve Eğitimleri, Özel Amaçlı Programcılık, Elektrik, Elektronik, Mekanik ve İnşaat Taahhüt Hizmetleri konusunda faaliyetine 2004 yılında başlayarak sürekli ileri ilkesi ve müşteri memnuniyeti ile hareket etmektedir.

Ak-can ilk yıllarında kendi öz güvenini kazanmak için birçok girişimlerde bulunmuş ve gerekli atılımları yapmıştır.

Bu atılımların sonucunda; EXPER Bilgisayar, CASPER Bilgisayar, HP Bilgisayar, DELL Bilgisayar, CBOX Bilgisayar gibi Türkiye’nin öncülerinden olan bilişim devlerinin Satış ve Teknik Destek bayiliklerini alarak Bilgisayar Departmanının, Muhasebe Programları ile sektörde 200’e yakın yazılımları bünyesinde barındıran AKINSOFT’un bayiliğini ve Web Sitesi tasarım ekibiyle Yazılım Departmanını, Türk Telekom ADSL çözüm ortaklığı, KAREL Santral ve TELSAM Santral ile Santral Departmanını, Guard Güvenlik Markası ile Kamera, Alarım, Otomatik Geçiş Sistemleri, PDKS sistemleri Satış ve Servis Hizmetleri ile Güvenlik Departmanını, Elektrik ve Elektronik Cihazların Modernizasyonu, İmalatı, Yazılımı ile Arge Departmanını, İnşaat Taahhüt Hizmetleriyle İnşaat Departmanını oluşturarak faaliyetine devam etmektedir.

Ak-can faaliyet konularında büyümesi için daha önünde birçok adımların olduğu bilinciyle kendisini sürekli geliştirmektedir. Ak-can olarak Ülke Ekonomisine bir nebzede katkıda bulunmak ve Türkiye’nin lider kuruluşları arasında katılmak en büyük hedefidir.

Kalite

Misyon ve Vizyon

Bilgi ve iletişim teknolojilerinde yenilikçi çözümleri ile insan hayatına ve yaşam kalitesine değer katmaktır.

15 yıla dayanan tecrübesi, microsoft sertifikalı dinamik kadrosu ile ürün ve hizmet kalitesinde sektör liderliğini devam ettiren, alanında Türkiye’debilinen ve tercih edilen üç markasından biri olmaktır.

* Lexmark Servisi * Canon Servisi * OKI Servisi

* Epson Servisi * Hp Servisi * Brother Servisi

* Samsung Servisi * Acer Servisi * Asus Servisi

* Xerox Servisi * Casper Servisi * Dell Servisi

* Toshiba Servisi * Lenovo Servisi * Sony Servisi

* Yazıcı,Fotokopi, Faks Makinesi

* Bilgisayar Laptop-Notebook

* Projeksiyon Cihazları